Artık hedefleriniz daha yakın!

Hizmetlerimiz

 7/24 Telefonun Diğer Ucundayız

Firmanıza gelecek tüm talepleri karşılayacak 150 kişilik bir Müşteri Yöneticisi ekibiniz olduğunu bilmek eminiz ki iş yükünüzü oldukça rahatlatacaktır. İşiniz hakkında a’dan z’ye tüm konulara hakim müşteri yöneticilerimiz, aldıkları eğitimler ile 7/24 hattın diğer ucundaki misafirlerinize güler yüzlü ve satış hedefli hizmet sunarak satışlarınızı artırmakta büyük rol oynuyor.

Outbound Çağrı Hizmeti

Linebilgi, sağladığı outbound(dış arama) hizmeti ile müşterilere proaktif yaklaşımlar sergiliyor. Gerek geçmişte daha önce sizden hizmet almış kişilere tekrar iletişim için yapılan, gerekse müşteri memnuniyetini ölçümlemek adına yapılan outbound aramalar satışlarınıza büyük katkı sağlayacak. Sizden ürün yada hizmet almış misafirleri arayarak müşteri memnuniyeti anketleri yapıyor ve raporluyoruz.

 CRM (Customer Relationship Management)

Güçlü bir ekosistem yaratmanın en önemli yapıtaşı misafir memnuniyetidir. Müşteri beklentilerini daha iyi anlamak, gereken bilgileri toplamak ve bu bilgiler ışığında yeni çalışma stratejileri geliştirmek CRM programının ne kadar iyi çalıştığı ile doğru orantılı olarak ilerler. Linebilgi, CRM ile tüm misafirleri ve misafir adaylarını kategorize eder, onlarla olan ilişkilerin daha bilinçli bir yapıda olmasını sağlar.  Linebilgi, CRM programı ile firmanızı zirveye taşır.

Hizmetlerimiz

Inbound Aramalar

Müşterilerinizin talepleri doğrultusunda gelecek çağrıları karşılıyor, ihtiyaçlarına cevap veriyoruz.

Outbound Aramalar

Linebilgi, iş ortaklarımız tarafından iletilecek datalar üzerinden repeat sağlamak adına outbound çağrılar gerçekleştirir.

Data Management (CRM)

Misafir odaklı pazarlama anlayışımız ile uzun süreli ilişkiler hedefliyoruz. Linebilgi, CRM ile tüm müşteriler kategorize eder, onlarla olan ilişkilerin daha bilinçli bir yapıda olmasını sağlar.

Müşteri Hizmetleri

LineBilgi, firmanız ile müşterileriniz arasındaki bağın daha güçlü olması için iletişim köprüsü görevini üstleniyor. Hem size, hem de müşterilerinize verimli ve etkin müşteri yönetimi sunuyoruz.

Tahsilat Aramaları

Tahsilat gibi hassas konularda uzman kadromuz ile hızlı ve kaliteli müşteri yönetimini sunuyoruz.

Müşteri Kazanımı

Hedef müşteriler ile gerçekleştirilen ilk teması satışa dönüştürecek tecrübeye sahibiz. Müşteri tutma ve bağlılık yönetimi çalışmalarımız ile devamlılık sağlıyoruz.

Teknik Destek

İhtiyaçlarınıza göre kapsamlı teknik destek sunuyor ve işinize değer katıyoruz.

Şikayet Yönetimi

Müşterilerinizden gelen şikâyetleri değerlendirip raporluyor, sağlıklı ilişkiler kurarak devamlılık sağlıyoruz.

Anketler (MMA)

Müşteri Memnuniyet Anketleri (MMA) ile ürün, ya da markanız hakkındaki görüşleri topluyor ve raporluyoruz.